Nezūdošais ļaunums: Atriebe / Resident Evil: Vendetta

+ 12
LAT SUB / ENG / RUS
Noskaties
Reitings:5.0/ 1

Valsts: Japāna
Žanrs: Animācijas
Gads: 2017
Režisors: Takanori Tsujimoto, Alexander Von David
Lomās: Kevin Dorman, Matthew Mercer, Erin Cahill, John DeMita, Fred Tatasciore, Cristina Valenzuela, Arif S. Kinchen u.c

BSAA pārstāvošais Kriss Redfīlds lūdzis palīdzību ASV valdības aģentam Leonam S. Kenedijam un profesorei Rebekai Čamberei no Aleksandra Biotehnoloģijas institūta - viņiem kopīgi jāaptur "nāves tirgonis", kura atriebības un ļaunuma pilnais mērķis ir visā Ņujorkas teritorijā izplatīt cilvēkiem neatgriezeniski nāvējošu vīrusu.
Ja vēlies noskatīties kādu filmu kurai ir vairāki senāk uzņemti turpinājumi kā piemēram Transformeri, iesakam apmeklēt http://megogo.net/lv , https://lattelecom.tv vai https://viaplay.lv jo iespējams viņas atradīsi šajās mājaslapās. Ir vērts ielūkoties arī http://tvplay.skaties.lv jo bieži vien tur tiek publicētas filmas kuras dažas dienas iepriekš rādija pa tv . Šeit būs pieejama informācija kur interneta plašumos noskatīties tikai jaunākās filmas online nevis lielai daļai 100 reizes redzēto Viens pats mājā. Kā arī šeit būs neliels ieskats filmās kuru pirmizrādes tiek gaidītas ar nepacietību visos pasaules kinoteātros.Tu varēsi laicīgi uzzināt par jaunām un interesantām filmām kuras varēs noskatīt dažādos Latvijas kinoteātros. Ielūkojoties http://forumcinemas.lv , http://www.acmefilm.lv vai cita kinoteātra mājaslapā varēs iepazīties ar detalizētāku informāciju par filmas pirmizrādes laiku un seansiem.


Tava reklāma vai cits saturs kuru gribi parādīt citiem - I Z V E I D O T
  • WWW.GLADIATUS.LV - Hero of Rome
  • Komentāri kopumā: 0
    Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji .
    [ Reģistrācija | Ieeja ]

    Sveicam dzimšanas dienā !

    EPICArnis(24), Gustavs(16), GatisMagone92(26), katobek(38), fliperss(37), spils2121(20), buca2(19), baskies(34), birch21(30), pusaudzis007(26), lindazarinja(26), peksis(36), Lutums(37), rebeka5620(32), gacaaa(26), crazyeyes56(20), aurelia(31), haime76(42), marljax(25)