Čakija lāsts / Curse of Chucky

Reitings:5.0/ 3
VALODA: LAT SUB / ENG / RU
Žanrs: Šausmenes

 
ENG LAT SUB 
RU LAT SUB 
ENG 
RU


Jauna , skaista sieviete vārdā Nika smagi pārdzīvo mātes pašnāvību.Viņas vecākā māsa Barbara kopā ar ģimeni parvācas pie Nikas , lai atbalstītu viņu.Kāmēr māsas aizņemtas ar citām lietām , Barbaras mazā meita atrod rudmatainu lelli ... . Drīz vien notiek vairākas asiņainas slepkavības.Nikai sāk rasties aizdomas , ka kkāda veidā visā ir iejaukta lelle.Pamazām sāk noskaidroties lietu būtība kāpēc Čakijam ir tik liela interese par šo visu ... . Viņš ir nolēmis pabeigt darbu kuru bija sācis pirms 20 gadiem un šoreiz līdz asiņaina un šokējoša fināla ... .
Filma apravās? Uzspied uz pauzi un pagaidi (5-15 minūtes)Filma nav ielādējusies pilnībā? Palielini kešatmiņu līdz 1500Mb vai lieto Google Chrome

Filma ilgi lādējas? Izmaini filmas kvalitāti apakšējā labajā stūrī ja ir iespējams.

Kā arī pārbaudiet vai Jums nav ieslēgtas papildprogrammas, piemēram - Skype utt. Tās ir jāizslēdz laukā.

Filma izdzēsta no publiskā skatījuma? (Balts laukums ar uzrakstu centrā vai arī melns laukums ar baltu uzrakstu centrā vai tamlīdzīgi) Tad ziņo šeit »


Filma apstājas vai bremzē? Tad spied šeit »


Spied uz video pleijera , bet filma neiet ?! Risinājums - Šeit »

Gaidi kāmēr ielādējas filma un garlaikojies vai vnk gribi pačatot?! Tad skaties zemāk ir čats. Ja arī atrodies čatā viens (a) nēej prom , bet paliec gan jau kāds piebiedrosies.

Komentāri kopumā: 1
avatar
1
cau visiem
biggrin
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji .
[ Reģistrācija | Ieeja ]

Sveicam dzimšanas dienā !