Trakais basketbols / BASEketball

Reitings:5.0/ 3
VALODA: LAT
Žanrs: Komēdijas

Divi neveiksminieki Kūps un Remers izgudro jaunu spēli - beisketbolu, kas apvieno sevī beisbola un basketbola elementus. Viens no galvenajiem noteikumiem: spēlētājiem jābūt apveltītiem ar ļoti labu humora izjūtu, jo sportisti drīkst izmantot jebkādus līdzekļus, lai izsistu pretiniekus no līdzsvara. Spēle gūst negaidītu atzinību un drīz vien ar kāda multimiljonāra palīdzību Kūps un Remers izveido Profesionālu Beisketbola līgu, kurā visi spēlētāji saņem vienādu atalgojumu un komandas nedrīkst mainīt pilsētas. Visiem tas, protams, nav pa prātam, un sākas dumpošanās.

Filma apravās? Uzspied uz pauzi un pagaidi (5-15 minūtes)Filma nav ielādējusies pilnībā? Palielini kešatmiņu līdz 1500Mb vai lieto Google Chrome

Filma ilgi lādējas? Izmaini filmas kvalitāti apakšējā labajā stūrī ja ir iespējams.

Kā arī pārbaudiet vai Jums nav ieslēgtas papildprogrammas, piemēram - Skype utt. Tās ir jāizslēdz laukā.

Filma izdzēsta no publiskā skatījuma? (Balts laukums ar uzrakstu centrā vai arī melns laukums ar baltu uzrakstu centrā vai tamlīdzīgi) Tad ziņo šeit »


Filma apstājas vai bremzē? Tad spied šeit »


Spied uz video pleijera , bet filma neiet ?! Risinājums - Šeit »

Gaidi kāmēr ielādējas filma un garlaikojies vai vnk gribi pačatot?! Tad skaties zemāk ir čats. Ja arī atrodies čatā viens (a) nēej prom , bet paliec gan jau kāds piebiedrosies.

Komentāri kopumā: 0
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji .
[ Reģistrācija | Ieeja ]

Sveicam dzimšanas dienā !