Šausmenīte 3 / Scary Movie 3

Reitings:4.4/ 16
VALODA: LAT
Žanrs: Komēdijas

Šajā briesmām un jokiem pilnajā filmā kāda TV reportiere vārdā Sindija atklāj dažādus mīklainus notikumus un pati tajos tiek iesaistīta. Viņai ir jātiek galā ar dažādām sazvērestībām, kā arī jāaptur citplanētiešu iekarotāji, jāatrisina pareģojums par Īsto, jāatmasko balto reperu ambiciozie mērķi, jānovērš nāves briesmas, kuras izraisa kādas videokasetes noskatīšanās, jāslēpjas mistiskos apļos labības laukā un jāiesaistās citos ērmotos notikumos... "Šausmenīte 3" ir trešā daļa no parodiju filmu sērijas, kurā izmantoti dažādu kases grāvēju varoņi un motīvi, piemēram, no filmām "Aplis", "Citi", "Signāls", "8 jūdze", "Matrix" u.c. Komēdijā filmējušās tādas zvaigznes kā Pamela Andersone, Čārlijs Šīns fermera lomā, Leslijs Nīlsens kā ASV prezidents, Queen Latifah kā Orākuls, Edijs Grifins Orfeja lomā, Denīze Ričardsa, Anna Faris un citi, kā arī vairākas mūzikas zvaigznes - Macy Gray, Ja Rule, The Coors dalībnieki.

Filma apravās? Uzspied uz pauzi un pagaidi (5-15 minūtes)Filma nav ielādējusies pilnībā? Palielini kešatmiņu līdz 1500Mb vai lieto Google Chrome

Filma ilgi lādējas? Izmaini filmas kvalitāti apakšējā labajā stūrī ja ir iespējams.

Kā arī pārbaudiet vai Jums nav ieslēgtas papildprogrammas, piemēram - Skype utt. Tās ir jāizslēdz laukā.

Filma izdzēsta no publiskā skatījuma? (Balts laukums ar uzrakstu centrā vai arī melns laukums ar baltu uzrakstu centrā vai tamlīdzīgi) Tad ziņo šeit »


Filma apstājas vai bremzē? Tad spied šeit »


Spied uz video pleijera , bet filma neiet ?! Risinājums - Šeit »

Gaidi kāmēr ielādējas filma un garlaikojies vai vnk gribi pačatot?! Tad skaties zemāk ir čats. Ja arī atrodies čatā viens (a) nēej prom , bet paliec gan jau kāds piebiedrosies.

Komentāri kopumā: 0
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji .
[ Reģistrācija | Ieeja ]

Sveicam dzimšanas dienā !