Reklāma

Reklāma

Lappuse 1 no 11
Forums » MOVIE PLACE » Sarunas savā starpā » Megogo un Lattelecom tuvā nākotnē vienīgie Latvijā ?!
Megogo un Lattelecom tuvā nākotnē vienīgie Latvijā ?!


Plovskis Datums: Svētdiena, 2015-05-31, 4:32 AM | Ziņojums # 1- Ziņojumi: 149
- Balvas: 50
- Reputācija: 254
- Statuss:


Raksti lai gan mēnesi veci , bet domāju aktuāli.

Megogo un Lattelecom monoplos nākotnē.

Plāno iniciēt izmaiņas likumdošanā, kas ierobežos nelegālu TV un kino pārraidi tiešsaistē jeb citiem vārdiem izpiest visus citus online TV un filmu portālus no aprites ar visiem pieejamajiem veidiem. Nemeklējot risinājumus savadāk.Vai nu tā būtu sava veida reklāmas tīkla izveide kas saitīts ar autortiesībām kura reklāmas ievietošana portālā ir obligata no kā tiktu gūta attiecīgā peļņa izsalkušajiem pēc visām autortiesībām vai kas cits.

Ir vairāki mazi portali kur cilvēki pat tulko filmas ar subtitriem , ierunā latviešu valodā vai arī kā savādāk pat neko nepelnot ar to . Diez vai nu viņi to paši darīs ja būs monopols. Protams būs pieejamas tur filmas krievu valodā ja nu to saproti ja nē tad nu nekā.

Tak mūsu mazajā valstī ja tu dari ko sava prieka pēc un kādas nelielas cilvēku saujiņas dēļ un tev nav daudz naudas un visi papīri un taml esi likumpārkāpējs visaās jomās. Ja arī ko nopelni tad nu tas nav kā zemāk rakstā minētie tūkstoši Megogo un ne pat simtiem eiro mēnesī.

Arī šādā sakarā tas nozīmētu slēgšanu , bloķēšanu un taml visa kas ar kino un tv ir saistīts jo nav Megogo kinoportāls vai ar Lattelecom saitīts.

------------------------------
------------------------------

Tiešsaistes kinoteātris "Megogo" kopā ar " Lattelecom" un nozari pārstāvošām asociācijām diskutē, ka panākt nelegālā satura ierobežošanu. Nozares pārstāvji vēlas panākt, lai būtu liegts digitālajā vidē pārraidīt tos televīzijas kanālus, kam Latvijā nav izsniegta apraides licence, kā arī cīnīsies ar nelegālajiem tiešsaistes kinoteātriem. Iecerēts panākt, ka šī satura devējus pielīdzina nelegālo azartspēļu rīkotājiem internetā.

Tiešsaistes kinoteātra "Megogo" Baltijas reģiona vadītājs Andžejs Pjateckis lēš, ka pašlaik ap 95% filmu tiešsaistē skatās nelegāli. Turklāt šajā nozarē nedarbojas neviens no vietējiem uzņēmumiem.


Kā iespējamais problēmas risinājums būtu vai nu regulēt tos, kas nelegāli raida šo šādu saturu, vai arī saņem pakalpojumu, uzskata Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) loceklis Ivars Zviedris. Viņš gan piebilst, ka filmu nelegālās pārraides internetā nav NEPLP kompetencē un šis jautājums būtu vairāk jāskatās Ekonomikas policijai.

Avots - http://lr1.lsm.lv/lv.....a51491

================================

Tiešsaistes kinoteātris «Megogo» kopā ar televīzijas pakalpojumu sniedzējiem plāno iniciēt izmaiņas likumdošanā, kas neļaus digitālajā vidē pārraidīt tos televīzijas kanālus, kam Latvijā nav izsniegta apraides licence, kā arī cīnīsies ar nelegālajiem tiešsaistes kinoteātriem, pastāstīja «Megogo» Baltijas reģiona vadītājs Andžejs Pjateckis.

Runājot par tiešsaistes televīziju, Pjateckis min divas nepilnības - Latvijā redzams neatļauts saturs, kas visbiežāk nāk no Krievijas un padara visas runas par licences atņemšanu kādam oficiāli raidošam kanālam bezjēdzīgas. Otrkārt, veidojas negodīga konkurence - legālie kabeļtelevīzijas operatori nedrīkst pārraidīt nelicencētus kanālus, bet nelicencēti tiešsaistes piegādātāji drīkst un pelna ar to naudu.

«Šādus nelegālos pakalpojumus lieto apmēram 200 000 Latvijas iedzīvotāju,»

piebilda Pjateckis.

«Jāpievēršas arī viedierīču lietotņu sfērai,»

skaidroja Pjateckis. «Nesen «Samsung» piedāvāja lietotni, kas ļāva skatīties Latvijā nelicencētus kanālus. Uz aicinājumiem šos kanālus bloķēt no «Samsung» tika saņemta noraidoša atbilde. Arī, sazinoties ar Elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPLP), nekādas darbības nesekoja.»

Savukārt «Lattelecom» Juridiskās daļas direktors Toms Meistīts norāda uz pērnā gada rudenī realizētajiem pastiprinātajiem pasākumiem nelegālo azartspēļu novēršanas jomā, uzliekot interneta pakalpojuma sniedzējiem par pienākumu bloķēt nelegālās azartspēļu interneta vietnes. «Tas mūsu nozares ekspertu vidū raisīja ideju par to, ka līdzīgu mehānismu iespējams pielieto arī pirātiskā televīzijas satura ierobežošanai Latvijas interneta vidē,» sacīja Meistīts. «Šis noteikti ir diskutējams jautājums un, iespējams, varētu būt pietiekami efektīvs veids, kā ierobežot audiovizuālā satura nelegālo izplatību Latvijas teritorijā.»

Pašlaik «Megogo» kopā ar «Lattelecom» mēģina sākt kādu virzību likumdošanas virzienā, kas varētu iekustināt arī pārējās ieinteresētās puses - televīzijas operatorus un potenciālos tiešsaistes televīzijas un kino piegādātājus.

«Legalizācija lielo vairumu klientu ievestu legālajā tirgū,

tie būtu reāli ienākumi un no ienākumiem arī nodokļi valsts budžetam, kuru apjoms būtu lielāks nekā tas, ko valstij iemaksā tiešsaistes kazino,» piebilda Pjateckis.


Runājot par tiešsaistes kinoteātriem, Pjateckis norāda uz to, ka «Megogo» ir Latvijā vienīgais legālais tiešsaistes kinoteātris, kas darbojas šeit, tikai pateicoties tam, ka sekmīgi darbojas arī Ukrainā un Krievijā.

«Latvijā piedāvājam legālu saturu bez maksas, kas ir nonsenss,»

nobeidza Pjateckis. «Pašreizējā likumdošana šo nišu ir likvidējusi, ņemot vērā, ka ieņēmumus gūt legāli ir ļoti grūti, bet nepieciešami lieli ieguldījumi, lai radītu legālu tiešsaistes kinoteātri.»

«Megogo» ir Ukrainā bāzēts un Kiprā reģistrēts tiešsaistes kino pakalpojuma sniedzējs, kura Latvijas filiāle pieder SIA «Megogo», kas 2014.gadā apgrozīja 46 220 eiro, bet nopelnīja 7750 eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Kiprā reģistrētajam «Senseira Trading Ltd».

Avots - http://www.tvnet.lv/zinas....ssaiste

====================

Izsaki savas domas !!!Tā notiek tik Latvijā


Meklē aprakstu kādai filmai vai plašāku info par aktieriem un taml !? Atradīsi - http://filmas.oho.lv , http://kinopoisk.ru , http://imdb.com , http://kino.musu.lv !!!

 
Forums » MOVIE PLACE » Sarunas savā starpā » Megogo un Lattelecom tuvā nākotnē vienīgie Latvijā ?!
Lappuse 1 no 11
Meklēšana:

Izveido bezmaksas mājas lapu ar uCoz